5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca

      Brak komentarzy do 5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca
prezent na Dzień Ojca

Podaruj tacie oryginalny prezent z okazji Dnia Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Oczywiście przez cały rok warto pamiętać o naszych kochanych tatusiach, ale w tym jednym szczególnym dniu, pokażmy im, że są dla nas naprawdę ważni. Poświęćmy im więc w tym dniu więcej czasu niż zwykle i obdarujmy jakimś drobnym upominkiem. Prezenty dla ojców to zazwyczaj kłopotliwa sprawa, dlatego przychodzimy z pomocą i dajemy radę, jaki prezent z okazji Dnia Ojca można im zafundować,

Nie jest łatwo…

Jeśli nie chcesz iść po linii najmniejszego oporu i po raz kolejny kupować tacie zestawu kosmetyków/przyborów do golenia/skarpetek/krawata/perfum i tym podobnych oklepanych prezentów, zazwyczaj po kilku dniach poszukiwań zaczynasz panikować, bo czas ucieka, a Ty nadal nie masz prezentu. Nie jest łatwo, moi drodzy, ale od czego macie nasz blog 😉 Oto nasze propozycje prezentów z okazji Dnia Ojca. Są one dość uniwersalne, więc bez względu na zainteresowania Waszego taty, na pewno znajdziecie tu coś interesującego.

 1. Koszulka ze spersonalizowanym nadrukiem

  Tu obowiązuje pełna dowolność jeśli chodzi kolor koszulki i to, co zostanie na niej nadrukowane. Może to być Wasze zdjęcie z tatą, logo jego ulubionego zespołu, coś związanego z hobby, którym Wasz tata się zajmuje. To jednocześnie praktyczny i oryginalny prezent, który na pewno przypadnie do gustu obdarowywanemu. To też świetny upominek na każdą okazję, nie tylko jako prezent z okazji Dnia Ojca.

 2. Kubek/kufel z nadrukiem

  Pomysł w gruncie rzeczy podobny do koszulki, ale możliwe, że jeszcze bardziej praktyczny. W zależności od tego czy Wasz tato woli popijać kawę, czy sączyć piwko – wybierzcie kubek lub kufel, zróbcie w jakimś programie graficznym ciekawe logo, albo po prostu zlećcie nadrukowanie wybranej fotografii na Wasz gadżet i fajny prezent z okazji Dnia Ojca macie z głowy. Te i podobne fotoupominki możecie zamówić np. tutaj.

 3. Bilety na mecz/koncert/do kina

  Taki prezent będzie świetnym pomysłem, zwłaszcza jeśli rzadko widujecie się ze swoim tatą. Kupcie dwa bilety na mecz ulubionej drużyny Twojego taty, albo na koncert ulubionego zespołu (jeśli oczywiście macie taką możliwość), względnie – do kina na jakiś ciekawy film i wybierzcie się na to wydarzenie razem z Twoim tatą. To na pewno będzie miło spędzony czas, po którym zostaną Wam piękne wspomnienia.

 4. Coś dla ciała, czyli pyszne jedzenie

  Wasz tata, jak każdy mężczyzna na pewno lubi dobrze zjeść. Zafundujcie mu więc prawdziwą ucztę. Ta opcja prezentu ma dwie wersje – w zależności od Waszych możliwości finansowych. Opcja tańsza – kupujecie potrzebne produkty i gotujecie z nich ulubione dania Waszego taty (idealnie gdyby była to przystawka, danie główne i deser). Jeśli możecie sobie na to finansowo pozwolić, zaproście tatę do jakiejś sprawdzonej restauracji i zamówcie na co tylko będzie miał ochotę.

 5. Coś dla ducha, czyli książka/prenumerata ulubionego czasopisma/album z Waszymi zdjęciami

  Jeśli Wasz ojciec lubi czytać, książka zawsze będzie dobrym prezentem. Jeśli ma ulubioną gazetę, może warto pomyśleć o jej prenumeracie – będzie to miła niespodzianka, która pokaże, że znacie dobrze zainteresowania swojego taty. Natomiast jeśli Wasz tata nie przepada za słowem pisanym, powinien spodobać mu się album lub fotoksiążka z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Jest to prezent o tyle wartościowy, że w dzisiejszych czasach coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia, gromadząc je na dyskach komputerów i rzadko do nich zaglądając. Wydrukowanie ich czy to w formie albumu, czy wspomnianej już fotoksiążki pozwoli na sięganie po Wasze wspólne wspomnienia w dowolnej chwili i będzie miłą pamiątką.